VARIA | Nie tylko produkcja, ale i edukacja
423
single,single-post,postid-423,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Nie tylko produkcja, ale i edukacja

akt1

Nie tylko produkcja, ale i edukacja

Firma VARIA jest znana nie tylko z produkcji suplementów diety, ale również ze swoich działań edukacyjnych. Tego typu przedsięwzięcia Firma prowadzi systematycznie już od lat.

Przedstawiciele Firmy prowadzą spotkania w Uniwersytetach Trzeciego Wieku, Kołach Diabetologicznych, różnych stowarzyszeniach i organizacjach pozarządowych, w czasie których omawiane są kwestie związane ze zdrowiem.

Podczas dotychczasowych wizyt m.in. w Bielsku-Białej, Koziegłowach, Mikołowie, Ogrodzieńcu, Raciborzu, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Zabrzu uczestnicy wykładów zgłębiali wiedzę na temat stresu, cukrzycy, pracy mózgu, witamin, działania surowców roślinnych na kondycję fizyczną i psychiczną organizmu ludzkiego.

28 maja 2016 r. Firma VARIA zaprezentowała się podczas wydarzenia EKOISTKI 2016, realizowanego w Zamku Książ w Wałbrzychu, które miało na celu promocję zdrowego stylu życia oraz wszystkiego, co sprawia, że człowiek staje się zdrowszy, piękniejszy i silniejszy.

W ramach części prelekcyjnej wydarzenia nasz Dyrektor Rozwoju mgr Janusz Helbin wygłosił wykład zatytułowany „Wszystko co powinnaś wiedzieć o stresie, aby go pokonać”. Z kolei w części targowej, uczestnicy tegorocznych EKOISTEK mogli zapoznać się z produktami marki HUMAVIT® oraz je zakupić.

Poniżej krótka fotorelacja z tego wydarzenia.

Miło nam poinformować również, że Firma VARIA otrzymała tytuł Partnera Merytorycznego EKOISTEK 2016.

GALERIA


fly-2

[]
1 Step 1
PYTANIA / WSPÓŁPRACA
Imię i nazwiskoyour full name
Numer telefonuyour full name
Tematyour full name
Treść wiadomościmore details
0 /

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNOHANDLOWE VARIA SP. Z O.O. z siedzibą w 43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 56b, zwana dalej Spółką. 
  2. Inspektorem Ochrony Danych w Spółce jest Pan ADAM KANIA (e-mail: Inspektor@SuperIOD.pl).
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a).
  4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.
  5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lecz nie dłużej niż 5 lat.
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.
  10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Previous
Next

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe VARIA Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 56b
43-190 Mikołów
 
tel.: (+48 32) 294 81 15
tel.: (+48 32) 294 81 16
tel./fax: (+48 32) 294 82 14
e-mail: varia@varia.com.pl