VARIA | O nas
108
page,page-id-108,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

O nas

o-nas

Szanowni Państwo!

 

Serdecznie witamy na stronie internetowej Firmy PPH VARIA Sp. z o.o. Zachęcamy do zapoznania się z historią i profilem naszej Firmy oraz z jej głównymi kierunkami działalności.

 

Firma PPH VARIA Sp. z o.o. powstała w 1988 roku. Swoją działalność rozpoczęła jako producent preparatów farmaceutycznych na bazie naturalnych surowców roślinnych. W wyniku zdobywania doświadczenia, analiz trendów rynkowych i potrzeb naszych potencjalnych Klientów profil produkcji ulegał zmianom. Gdy na rynku zaczęło wzrastać zapotrzebowanie na skoncentrowane źródło substancji odżywczych, głównym kierunkiem produkcji firmy stało się wytwarzanie suplementów diety oraz produkcja preparatów do pielęgnacji ciała na bazie składników roślinnych, działających leczniczo na dolegliwości skórne.

Obecnie zasadniczym kierunkiem produkcji Firmy VARIA są suplementy diety w postaci tabletek i kapsułek. Suplementy te noszą wspólną i rozpoznawalną na rynku nazwę: HUMAVIT®. Są one dostępne w co najmniej 80% aptek w całym kraju oraz w sklepach zielarsko-drogeryjnych.

 

Produkty HUMAVIT® mają za zadanie uzupełniać codzienną dietę każdego dorosłego człowieka w witaminy oraz substancje mineralne.  

 

Suplementy diety HUMAVIT® to atrakcyjne, pełnowartościowe produkty, spełniające oczekiwania każdego, kto po nie sięga. Ich receptury opracowywane są w oparciu o bieżące publikacje naukowe i zawierają składniki sprawdzonej jakości potwierdzone badaniami.

 

Produkty HUMAVIT® zaliczane są do klasy PREMIUM, a więc do najwyższej klasy jakości. Taką pozycję otrzymują m.in. dzięki zawartości istotnych ilości substancji czynnych, wymaganych dla uzyskania oczekiwanych efektów prozdrowotnych. Także odpowiedni sprzęt, wiedza pracowników, ich profesjonalizm, doświadczenie oraz zaangażowanie, jak również sprawnie funkcjonujący System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 i System Bezpieczeństwa Zdrowotnego Żywności HACCP pozwalają Firmie VARIA osiągać cel, jakim jest wprowadzanie na rynek nowoczesnych oraz bezpiecznych dla zdrowia i życia produktów.

 

Suplementy diety marki HUMAVIT® są zróżnicowane i przygotowane dla szerokiego kręgu odbiorców. W ofercie znajdują się produkty m.in. dla diabetyków, dla osób dbających o swój wygląd zewnętrzny, zmagających się z nieustannym stresem czy nadwagą, chcących poprawić swoje samopoczucie i witalność, wzmocnić kondycję umysłową i fizyczną.   

 

Dowodem popularności, a przede wszystkim jakości, na rynku produktów jest przyznanie Firmie VARIA oraz marce HUMAVIT® wielu nagród, wyróżnień i certyfikatów m.in.:

 

– GODŁA TERAZ POLSKA dla suplementów diety HUMAVIT® MORWA BIAŁA oraz HUMAVIT® Z Skrzyp i Pokrzywa;

– Lider Rynku dla najlepszej firmy w Polsce produkującej suplementy diety;

– Przedsiębiorstwo Fair Play;

– Solidna Firma;

– Złoty Laur Konsumenta.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

30To zobowiązuje!

Zadowolenie klientów to najlepsza rekomendacja.

logo-humavit
Twoja linia zdrowia i urody!

Bezpieczne i skuteczne suplementy diety.

fly-2

[]
1 Step 1
PYTANIA / WSPÓŁPRACA
Imię i nazwiskoyour full name
Numer telefonuyour full name
Tematyour full name
Treść wiadomościmore details
0 /

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNOHANDLOWE VARIA SP. Z O.O. z siedzibą w 43-190 Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 56b, zwana dalej Spółką. 
  2. Inspektorem Ochrony Danych w Spółce jest Pan ADAM KANIA (e-mail: Inspektor@SuperIOD.pl).
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a).
  4. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom.
  5. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody lecz nie dłużej niż 5 lat.
  7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.
  10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
Previous
Next

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe VARIA Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 56b
43-190 Mikołów
 
tel.: (+48 32) 294 81 15
tel.: (+48 32) 294 81 16
tel./fax: (+48 32) 294 82 14
e-mail: varia@varia.com.pl